4* Grandhotel Jasná

Velmi kvalitní 4* Grand hotel Jasná

pro rok 2022 není zatím v nabídce

jj jj1 j3 jj3j4j7j5     j11 j10  j14  j16  j1

4* Grand hotel Jasná se nachází na úpatí Chopku, nejznámějšího vrcholu Nízkých Tater, jen pár kroků od letních a zimních aktivit. 

Parkování zdarma, wifi ve veřejných prostorách zdarma, na místě se doplácí pobytová taxa.

Hotel je situovaný jen pár metrů od dolní sedačkové lanovky. Dokonalé uvolnění a relax po dni stráveném na horách najdete ve skvěle vybaveném wellness centru, kde je možno denně 3 hodiny zdarma využít komplex saun, venkovní vířivky přímo pod širým a pěkného vnitřního bazénu  s perličkou, tryskami a protiproudem.

Fitness zdarma a využití dalších služeb včetně masáží je možné za poplatek.
Stravování je poskytováno v příjemné stylové restauraci nabízející domácí i zahraniční kuchyni. Součástí je také nový lobby bar s výhledem na terasu, která se v letních měsících využívá ke grilování. 

Velmi kvalitní gastronomie.

Hotel je přátelský k dětem , které zde najdou kvalitní vyžití.
Hotel disponuje spoustou doplňkových služeb (dětský koutek, půjčovna lyží a kol, biliard, praní a žehlení, denní tisk, skibus). Je zde i obchodní zóna včetně půjčovny lyžařského vybavení a lyžařská škola.

Lyžování: hotel je situován v centru lyžařského střediska Jasná, s celou řadou sjezdovek všech náročností a s několika vleky a lanovkami. Ceny v zimě – prosíme dotazem.

Ubytování

Pokoj standard: 1- a 2- lůžkové pokoje s koupelnou a WC, TV+SAT, minibarem a telefonem. 
Pokoj DeLux (Mountain): nově zrekonstruované 1- a 2- lůžkové pokoje s koupelno a WC, TV+SAT, minibarem a telefonem – za příplatek

Stravování

Snídaně formou bufetu a  večeře, které jsou v zimní sezoně formou bufetu a v letní sezoně výběrem z menu – 4 chody.

Vše o hotelu zde :

www.grandjasna.sk/en/