hotel 4* Piroška, Bad Buk

4* Hotel Piroška v Bad Buk 

ceny pro rok 2023

4 noci s polopenzí a vstupem do wellness od 466 EUR  pro 2 osoby ( 1 dítě do 4,99 let možné zdarma )

cena pro rodiny s dětmi – na vyžádání

pobytová taxa se doplácí na místě

 p11 p12 p13 p14 p15 p16 p17 p18 p19 p21 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA p26 p27 p29 p30 p31 p32 p34 p35 p36 p37

Hotel 4* Piroška  je jediným čtyřhvězdičkovým hotelem, který se nachází v srdci města Bük, čímž se pro naše hosty otevírá možnost zapojit se do městských programů, ale vedle toho  vlastní hotelový autobus během celého dne bezplatně zajišťuje pohodlný přístup do léčebných a zážitkových lázní Bük.

V náladovém komplexu budov zaručují bezstarostný odpočinek a zábavu pro návštěvníkykvalitní restaurace,vlastní zážitkové lázně s třemi bazény, sauna svět, léčebné oddělení, pestrá nabídka wellness a jiných programů.

Hotel disponuje 92 pokoji, tj. umístěním pro 210 osob. Pokoje jsou jednolůžkové a dvoulůžkové, avšak umístěním přistýlek se mohou přizpůsobit i pro více osob (max. do 4). V hotelu jsou 3 apartmány (dvouprostorové), a jeden speciálně vytvořený pokoj pro tělesně postižené. Budova není bezbariérová.

Převážná část pokojů má vyhlídku na zeleň hotelového parku, a tak si u nás hosté skutečně mohou užívat klidu a pohody venkovského života!
Vybavení pokojů kategorie Superior: moderní pokoje s novým nábytkem a pohodlnou postelí a komfortní matrací, v části pokojů je umístěna pohovka, nové koberce a záclony, LCD televize se satelitními programy, stojan na kufry, koupelna s novým sprchovacím boxem, s integrovaným fénem, kosmetickým zrcadlem a sanitérním zařízením. Ke každému pokoji se lze přiblížit výtahem.

Do lázní v Büku (Büki Gyógyfürdő) a zpět vozí hotelové hosty náš pravidelný autobus.

Otevřené parkoviště se nachází na dvoře hotelu.

Odpočinek a zábava v každém ročním období: večeře s živou hudbou, letní operetní představení, večerní hry, dětské programy k různým svátkům, výlety, túry s průvodcem, nákupní zájezdy.

Hotel vede do dnešního dne zakládající rodina.

Ve wellnessové části vybudované podle principů Feng Shui se můžete příjemně vykoupat mezi rozmanitými tryskami, s turbogejzírem, s krční masáží a perlivou lázní zážitkové koupele, nebo se můžete ochladit ve venkovním bazénu hotelu. Děti určitě ohodnotí tobogan venkovního bazénu. Od června roku 2009 slouží pohodlí rodin i dětská zážitková koupel s rodinným relaxačním prostorem s hračkami, dětskou postélkou a s místností pro přebalování. Ve světě sauny si můžete vybírat z následujících možností: finská sauna, biosauna (se světelnou terapií), infrasauna (se sloupy ze solných krystalů), turecké parní lázně a tepidárium. Efektivitu parní lázně hotelu Pirožka jsme zvýšili zavedením aromaterapie, a nová barevná světla v tepidáriu podporují duševní i fyzickou regeneraci. Otevřeno: každý den od 08.30. do 21.00 hod.

Masáže, procedury wellness

 • Aromatická masáž
 • Masáž Ayurveda s mandlovým olejem
 • Bylinková lázeň nohou a masáž chodidla a reflexních zón
 • Masáž s lávovým kamenem
 • Lymfatická masáž
 • Anti-migrénová terapie
 • Solná masáž a Exotický kokosový peeling těla
 • Restaurace a’la carte a kavárna AMBRÓZIA Café & Restaurant.
 • Moderní a přesto domácí prostředí, zdvořilá obsluha očekává návštěvníky s nabídkou lehkých chodů, chutných salátů nebo prostě jen na příjemné posezení u dobré aromatické kávy. Při sestavování jídelníčku jsme především kladli důraz na principy zdravé výživy a jako cíl jsme si vytýčili popularizaci místních produktů. Mezi jídly a nápoji se nachází mnoho gastronomických unikátů dodávaných místními výrobci a pěstiteli, které si naši zákazníci mohou zakoupit na místě.
  Restaurace je otevřena každý den mezi 11.00 – 22.00 hod.
 • V rámci polopenze poskytujeme bohatou snídani formou polopenze (mezi 7.00-10.00 hod),nabízí i náš hotel svým návštěvníkům bohatou večeři formou švédských stolů (18.00-21.00 s maďarskými a mezinárodními gastronomickými specialitami restaurace Mandola v našem hotelu)
 • Naši spolupracující vám s absolutní ochotou a pružností pomohou s vyřešením vašich případnýchextra požadavků(např. citlivost na mouku, laktóza či zohlednění jiné formy dietní výživy).
 • Lobby Bar
 • Lobby bar hotelu očekává své návštěvníky každý den v období mezi 10-24.00 hod s nabídkou občerstvujících nealko i alkoholických nápojů, kávovými specialitami a snacky. Koktejlové večírky zpestřují večery návštěvníků. O aktuálním programu se můžete informovat na recepci.
 • Wellness bar
 • Studené občerstvující nápoje, pestré alkoholické i nealkoholické koktejly, nanuky, kávové speciality … taková je nabídka baru, který se nachází v části wellness. Provozní doba: od pondělí do soboty od 9 do 21 hod, resp. v neděli mezi 11.30-21.00 hod.