Hotel Greenfield Golf & Spa

GREENFIELD RESORT GOLF & SPA 4* superior

Lázně Bük, Maďarsko

Luxusní hotel s programem ALL INCLUSIVE!

4 noci s all inclusive pro 2 osoby a 1 nebo 2 děti do 8,99 let již za 498  EUR ! ( jarní prázdniny 2019 )

Nově pobyty až pro 2 děti do 8.99 let zdarma!

červenec a srpen 2019 – 7 nocí s all inc. pro 2+2 děti do 8,99 let již za 950 EUR!

Ostatní termíny,  prosíme, dotazem, ceny se mění dle vyprodanosti nejvýhodnějších nabídek. Rádi vám zašleme aktuální nejvýhodnější cenu pro vaši rodinu.

hotel Greenfield Golf Maďarsko - wellnessgr1 gr2 gr5 gr3 gr4 g5 gr6 gr8 gr9
Stravovací program zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední kávu a moučníky, od 7.00 do 22.00 hodin neomezeně nealko nápoje, káva a čaj, od 18.00 do 22.00 hodin navíc víno a pivo – v prostorách restaurace a baru v lobby.

Nehlídané parkoviště zdarma, doplácí se pobytová taxa , cca 1,5 EUR osoba a den.

Veškeré wellness zařízení hotelu je v ceně neomezeně.

V ceně pobytu : volný vstup do hotelového 3500 m² Spa a sauny: vnitřní a venkovní bazén, 2 termální bazény, 20 m sportovní bazén, dětské brouzdaliště, 2 finské sauny, solná jeskyně, herbárium, frigidárium, tepidárium, infrasauna, relaxační místnost.
* účast na sportovních programech denně (aqua fitness, apod.)
* župan na pokoji
* připojení k internetu zdarma pro všechny hotelové hosty (při použití vlastního notebooku).
* parkování
SLEVA 25% na green fee golfového clubu a od pondělí do středy je golf zcela zdarma

Pokoje : 1 a 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky COMFORT VIEW a rodinné pokoje (propojené dva 2-lůžkové pokoje), vana nebo Spr.+WC, SAT/TV, rádio, minibar, připojení k internetu, fén. (pozn. rodinné pokoje a pokoje s výhledem na golfové hřiště GOLF VIEW na dotaz) Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ.

Hostům je k dispozici 207 dvoulůžkových pokojů ve stylu Klasik, Retro a Chili, v rámci toho je 15 apartmánů a dva pokoje pro pohybově omezené hosty. Pokoje jsou vybaveny připojením k internetu (pro hosty využívající laptopy je k dispozici širokopásmové připojení), individuálně regulovanou klimatizací, kabelovou televizí, zabudovaným rádiem, minibarem, trezorem, fénem, koupacím pláštěm.

Exkluzivní wellness a spa centrum hotelu poskytuje služby širokého rozsahu na ploše 3500 metrů čtverečných, je ideálním místem pro ty, co touží po nabití energií, protože nabízí více jak 80 druhů tradičních, exotických a léčebných procedur. Jeden vyhřívaný externí bazén a 5 interiérových bazénů (bazén s atrakcemi, 20 metrový sportovní bazén, dětský bazén, dva bazény s termální vodou) dále ojedinělý svět saun (dvě finské sauny, turecké parní lázně, solná komora, herbárium, tepidárium, frigidárium, infračervená sauna, světelná a zvuková terapie) a salon krásy (kadeřnictví, kosmetika, solárium) nabízí možnost pro hýčkání a osvěžení.

hotel Greenfield Golf Maďarsko - wellness

Hosté mají slevu při využívání 18 jamkového golfového hřiště s mezinárodním hodnocením 72 par „championship“ Greenfield Golf & Country Club“. Denní sportovní program bezplatně (aqua fitness, aerobic, stretching, kickbox aerobic, cviky pro zlepšení držení těla, tělocvik po nápravu páteře, poklus a pěší chůze). Hosté mají zajištěno příjemné trávení volného času.

O zabavení nejmladších návštěvníků ve volném čase je postaráno na hřišti, v hracím pokoji a v dětském bazénu.

Pro děti: dětský bazén, dětská herna a dětské hřiště

Neváhejte a nechte hýčkat na pár dnů svou rodinu v hotelu oceněném značkou kvality!

hotel Greenfield Golf Maďarsko - wellness