4* Alpen Adria,Korutany

 

Výborný 4* Alpen Adria hotel u Presseggersee , Hermagor, Korutany 

Výborná gastronomie, zábava pro děti za každého počasí, bazény venku i uvnitř hotelu, teplé jezero ke koupání hned u hotelu – skvělý tip na léto a na atraktivní výlety. 

7 prázdninových nocí s bohatou polopenzí, vstupem do wellness , k jezeru a do zábavního parku u jezera  :

1168 EUR pro 2 osoby a 1 dítě do 11,99 let( např. od 1/7/23)

rodinný pokoj 1320 EUR pro 2 osoby a 2 děti do 11,99 let  

 Další termíny, starší děti – prosíme dotazem.

 

 z1 z2z10 z11z15z14z3z7z13 z12    z16  z18z17z8 z19  z21 z22 z23 z24z26z27z25    z28 z6       z4z5

POLOHA :klidná v obci Presseggersee. Centrum Hermagor s restauracemi a bary cca 5 km.

VYBAVENÍ :velmi pěkný hotel s recepcí, společenskou místností, různými restauračními prostory a hotelovým barem. Výtah.

UBYTOVÁNÍ:

pokoje : jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky , dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, sat. TV, trezorem, některé s minibarem a fénem a balkonem.

Za příplatek pokoj s vířivkou.

Pokoje  pro rodiny : dvoulůžkové pokoje s až 2 přistýlkami, cca 25 m2, balkon.

STRAVOVÁNÍ

polopenze: snídaně formou bufetu, k večeři výběr z menu o 5 chodech se salátovým bufetem. Různé tematické večery: večeře při svíčkách, italský večer.

 SPORT/AKTIVITY

stolní tenis.

INTERNET

 Wi­Fi v celém hotelu a internetový koutek zdarma. 

WELLNESS v ceně :

vlastní wellness zóna s krytým bazénem, finskou saunou, sanariem, tepidariem, solnou místností s mořským vzduchem, laconiem, infračervenou kabinou, aroma parní lázní a odpočinkovou místností. Venkovní vířivka a sauna.

Za poplatek: kosmetika a masáže.

DĚTI

dětská herna a dětské kino. Dětská postýlka na vyžádání v CK.

 V ceně navíc: vstup na pláže jezera a do zábavního parku u jezera , skvělý hotel pro rodiny s dětmi, zábava při každém počasí .

INFO

parkování: parkoviště v ceně. Garáž cca 7 €/den; 
domácí zvíře: cca 5 €/den; 
lázeňská taxa: cca 2,50 € den/osoba od 17 let, platba na místě; 

 Automatický překlad:

Velmi oblíbená … aktivní a wellness hotel v prestižní lokalitě … … Lokalita:klidná, pouhých 100 metrů Presseggersee, ideální pro procházky, jízdu na kole a rodinné výlety, centrum Hermagor asi 5 km hranice s Itálií ca. 20 km

 Vybavení:velmi pěkný dům s recepcí, obývací prostor, různé jídelní částí, sluneční terasa, trávník s lehátky a slunečníky, výtah, internetový koutek v lobby a bezplatné Wi-Fi v celém (v ceně) 

Ubytování: Dvoulůžkový / Jednolůžkový pokoj (2A / 1A) : mordern vybaveny sprchou, WC, satelitní TV, trezor, částečně minibarem a vysoušečem vlasů Dvoulůžkový pokoj (2B): s balkonem, Rodinný pokoj (1 místnost) (2D): prostornější, pro 2-4 osoby, s dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a balkonem hospodářské místnosti ( 2S): zařízení a umístění jsou ponechány na majitele hotelu. 

Potraviny a nápoje: Polopenze: snídaně formou bufetu s bio koutkem, čajovým barem a domácím chlebem od 7: 30-10 hodin, v nabídce 5 chodech, včetně salátový bufet, speciální večery, jako je grilování, večeři při svíčkách. a korutanské speciality 

Sport / Aktivity: Stolní tenis, půjčovna kol v závislosti na dostupnosti, plážový volejbal. Attrakitive pěší trasy v 1000 km dlouhé síti turistických tras podél mohutné vrcholky hor, krásné přírodní krajiny a Presseggersee. Kromě toho, v blízkosti hotelu řadu běžeckých tras, nordic walking trasy, půjčovna holí na nordic walking. Velká cesta síť pro kolo, závodní kolo, e-kol a horské kolo – pro dobrodružství, dělá „Lift & Bike Giro“ Tour: s Millenium Express v mokrém poli, pak na horském kole zpátky dolů, pronájem městských kol, horská kola Průvodce. 

Za poplatek: půjčovna horských kol v Hermagor asi 15 €, – za den 

Wellness: wellness centrum se třemi bazény: krytý bazén, venkovní jacuzzi, venkovní bazén a finská sauna, sanarium, tepidárium, mořský vzduch tichá místnost, vyhřívaný lavice, Laconium, infračervená sauna, aroma parní lázeň, venkovní saunu a relaxační místnost oheň, zážitkové sprchy a ledovou jeskyni, župany pro dospělé – zdarma.

Příplatek: kosmetické ošetření, masáže a koupele 

Obsahuje v ceně : Vstupné do 1. korutanské zábavního parku pro celou rodinu (cca 100 m), včetně různých jízd, vstup koupání Presseggersee, velký tobogán, opalování a slunečníky pro dospělé, šlapadla (max. . 30 minut) a tenisovérodiny: dětské hřiště, velký dětský koutek s kulovým bazénem a další.