Wellnesshotel Karla 4*, Mautendorf

Kvalitní 4* Wellness hotel Karla s all inclusive , Mautendorf ,blízko Korutan 

nově Lungau card v ceně 

7 nocí s all inclusive a kartou v létě 2023  již za 1170 EUR pro 2+2 děti do 11.99 let 

další termíny a ceny  – prosíme dotazem 

ka1 ka2 ka10 ka11 ka12 ka4 ka3 ka5 ka6 ka7 ka8 ka9

http://www.hotel-karla.at/hotel.html

Objekt: Aktivhotel Karla

Místo: Mauterndorf

Kategorie: 4.0

Rodinný … dobré jídlo … harmonický a idylickém prostředí, …

Tato nabídka je platná pro cestovní období od 08.06.2019 do 28/09/2019: 

Poloha: klidná, centrálně umístěný na okraji Mauterndorfu s krásným panoramatickým výhledem na Lungau hor, v centru obce 600 m, Grosseck lanovka jako vstup do turistické ráj 2 km, převodu (povinné rezervace předem v hotelu) do / ze stanice Tamsweg vč ..

rysy: 35 pokojů, recepce a vstupní haly, obývací pokoj s velkou obrazovkou, nekuřácké restaurace, bar, výtah , Sluneční terasa s lehátky a slunečníky, terasa s panoramatickým výhledem. Za poplatek: Wi-Fi v celém hotelu, praní a žehlení prádla

Ubytování:Nekuřácké pokoje s vanou nebo sprchou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, připojením k internetu, kabelovou TV, trezorem, ledničkou a balkónem Jednolůžkový pokoj (1A): 16-18 m² Dvoulůžkový pokoj (2A): asi 20 metrů čtverečních, k dispozici také pro 2 osoby ad 1 až 6 let, s manželskou postelí a postýlku. rodinné pokoje(2B / 3B / 4B). pro 2-4 osob, cca 27 metrů čtverečních s manželskou postelí a dvakrát pull rodinný pokoj (2-prostor) (2C / 3C / 4C / ): pro 2-4 osoby, cca 39 m2 s posezením a kachlovými kamny, dvoulůžkový pokoj a oddělený pokoj se 2 samostatnými lůžky, oddělenými spojovacími dveřmi nebo závěsem. 1 dětská postýlka: do 2 let včetně, rezervace. req’d. Max. Počet osob nemůže ve všech kategoriích překročit děti mladší 2 let.

All Inclusive: snídaně formou bufetu, teplá / studená od 7.30-10 hod polední svačina: polévky, saláty a pečivo, stejně jako hlavní jídlo z bufetu (12-13Uhr), balíček s obědem od oběda rohu u snídaně formou bufetu pro výlety, večer 4 chodech výběr z menu nebo tematický bufet, od 15.30-16.30 hod. koláč z bufetu. Od 10-21 hod jsou úspěšné nápoje včetně:.. Kávové speciality jako espresso, cappuccino a Melange, čaje a horké čokolády, nealkoholické nápoje, jako je cola, pomerančový džus, minerální vodu a jablečného džusu každý den Cocktail (žádné děti koktejl) dlouhé nápojem, lihovin, jako je Brandy, schnapps, otevřené víno (červené / bílé) a točené pivo (bez pšeničného piva). Nápoje jsou podávány v hotelovém baru, salonku a v restauraci.

Zábava: za poplatek: šipky, kulečník a stolní fotbal

Sport / aktivity: fitness centrum s moderním hmotnosti a kardiovaskulární vybavení (8-20 hod), stolní tenis, volejbal nebo badminton, zahradní šachy na terase, 1x / kde: lukostřelba a vzduchovky střelba s dohledem v hotelovém komplexu, 1 hodina Kelgelbahn využívá na pokoj, sleva 10, – € za pokoj pro masážní lůžko hydrojet. Opp. Narození:. Elektrická kola, horská kola, bowling

Wellness: 8-20 hod: Wellness centrum (600 metrů čtverečních), krytý bazén (18 x 7 m) s přímým přístupem na trávníku, od 16-19 hod: finská sauna s zážitkové sprchy, Relaxační prostor, 2 parní lázně, infračervená kabina.
Za poplatek: procedury a procedury ve wellness centru, solárium, masáže, Wellsystem Hydro-Jet masážní lůžko

V ceně:Lungau-Card (1.6.-29.9.) – Otevírací doba částečně způsobená povětrnostními podmínkami. 1x za pobyt včetně: používání Grosseckbahn Mauterndorf, ekliptiky Speiereck, Aineck Katschberg, vstupné Mauterndorf hrad, vstupné resort ostrově Tamsweg s obří skluzavkou, venkovní Mariapfarr, venkovní bazén St. Michael, venkovní bazén Rennweg, aquapark Mauterndorfu, vstupné do různých muzeí, vstupné Family Park Smarty zemi a Venkovní park Lungau. Jednou za pobyt na ponících, vstupné Eselpark Malta Valley, mini golf Mauterndorf, St. Michael a Tamsweg, několikrát týdně pěší túry s průvodcem, 1x jízda na mašinka vlaku. Kromě toho atraktivní Erm. na vybraných bonusových partnerech.

Rodiny:
 dětské hřiště, koupelna s kl. Hrací plocha

Pes: cca 10, – € / noc

Info: Parkování:. Včetně Aby platba na místě: Místní daň příchod / minimální délka pobytu: denně / 1 noc; od 8.6. do 13.9. denní / 3 noci