Gotthard therme hotel & conference Szentgotthárd

Nový hotel 4* Gotthard therme hotel & conference Szentgotthárd

Kvalitní hotel s přímým vstupem do propojených lázní 

7 nocí s polopenzí a vstupem do lázní v létě 2023 pro 2 osoby a až 2 děti do 5.99 let v rodinném pokoji 35 m2 za 1460 EUR !

2+1 dítě do 5.99 let za 1340 EUR 

starší děti za příplatek 225 EUR za 7 nocí s polopenzí 

last minute ceny po celý rok 2022-23 pro 2 osoby na 4 noci s polopenzí a lázněmi od 440 EUR 

další termíny v roce a starší děti – prosíme dotazem

g2 gg0 gg01 gg02 gg03 gg04 gg05 gg06 gg07

popis – automatický překlad :

umístění

Tento hotel se nachází asi 1,5 km od hranic s Rakouskem-slovinsko-maďarských a je přilehlý k Thermal parku. Zde je kultura a tradice tří národů sjednotit. V půvabné vesnici je klášter, který dal tomuto místu jeho jméno. Doporučuje se návštěva kláštera. Nádherné uměleckých děl, jako jsou oltářních obrazů, reliéfů a fresek na vás čekají tady.

zařízení

Lázeňský a konferenční hotel plně klimatizovaný nabízí klasicky elegantní interiéry a osobní služby. Stylová hotelová restaurace s terasou a slouží jako součást polopenze s regionálními a mezinárodními specialitami. Pro malé občerstvení mezi nimi a sklenkou dobrého vína ve večerních hodinách je hotelový bar. Konferenční místnosti poskytují ideální prostředí pro akce. Výtah a parkování zdarma.
Platí se na místě: domácí zvířata na vyžádání EUR 20, – za noc. Místní daň.

děti

Herna, dětské hřiště a dětský bazén u termálního parku, dětský program s animací v létě na dovolenou víkendech.
pokoj

148 prostorných pokojů a apartmá jsou elegantně zařízené a jsou vybaveny sprchou / WC, fénem, županem, klimatizací, TV, minibarem, trezorem a WLAN.
Superior Dvoulůžkový pokoj: 25m², balkon.
Rodinný pokoj: 35 m².
Superior pokoj pro jednorázové použití.

jídlo

Snídaně: Bohatá snídaně formou bufetu, večer formou bohatého bufetu nebo menu o 4 chodech.

aktivity

Za poplatek: posilovna, squash.

St. Gotthard Therme, Spa & Wellness

Přímo přístupné od hotelu St. Gotthard Spa & Wellness, s kolem 1,500sqm vodní plochy je zahrnuto od check-inu na příjezdu do check-out v den odjezdu do místnosti.

Palmy, exotické rostliny a přírodní kamenné podlahy dát termálního parku i v zimních měsících středomořskou dovolenou pocit. Pod obří skleněné kopule, dobrodružství bazén (30-32 ° C) se rozprostírá s tropických ostrovů, divoká tobogánem, vodopád a Wassergeysiren. Stand by dětský dobrodružný bazén, jacuzzi, 25m bazén a termální koupaliště odpočinku. Termální voda lázeňský bazén ve venkovním prostoru a pokrytý ostrov rákosu klidného péče v letních měsících pro relaxaci. Celoroční vrcholem jsou tři tobogány, včetně 75m dlouhé divoké tobogánem.
Široká řada – od saun o bylinný biosauny až do parní místnosti s vůní a světelnou terapií – lze nalézt v sauně, který může být použit za příplatek.

Lázeňské procedury

Léčit sebe a své tělo něco dobrého. Zdravotní a wellness centrum nabízí širokou škálu procedur. Ty se pohybují od sportovní masáže, aroma masáž, proti stresu masáž, medová masáž, reflexologie, shiatsu masáže, anticelulitidní masáže a thajské masáže na lázně s aromaterapií na kosmetické ošetření. Oni se také těšit kosmetické ošetření, manikúra a pedikúra v salonu krásy nebo vlasy v kadeřnictví.
zdraví

Zubní praxe nabízí komplexní studie ústní hygieny a ústní chirurgii.vícenáklady

Povinné příplatky na místě: pobytová taxa EUR 1,70 PPN.

plus

  • Zůstaňte 4, zaplatí 3 noci při příjezdu 1.1.-10.4., 18.4.-29.5., 6.6.-27.6. A 1.9.-27.11.
  • ‚5 rychlostí‘ Zůstaňte 4 noci při příjezdu 1.7.-27.8.
  • bezplatné Wi-Fi v celém hotelu