Hotel Greenfield Golf & Spa

GREENFIELD RESORT GOLF & SPA 4* superior

Lázně Bük, Maďarsko

Luxusní hotel s programem ALL INCLUSIVE!

4 noci pro 2 osoby – od 432 EUR 

pro rok 2021 není hotel zatím v nabídce, kvůli covidu váhají s otevřením

Ostatní termíny,  prosíme, dotazem, ceny se mění dle vyprodanosti nejvýhodnějších nabídek. Rádi vám zašleme aktuální nejvýhodnější cenu pro vaši rodinu.

hotel Greenfield Golf Maďarsko - wellnessgr1 gr2 gr5 gr3 gr4 g5 gr6 gr8 gr9
Stravovací program zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední kávu a moučníky, od 7.00 do 22.00 hodin neomezeně nealko nápoje, káva a čaj, od 18.00 do 22.00 hodin navíc víno a pivo – v prostorách restaurace a baru v lobby.

Nehlídané parkoviště zdarma, doplácí se pobytová taxa , cca 1,5 EUR osoba a den.

Veškeré wellness zařízení hotelu je v ceně neomezeně.

V ceně pobytu : volný vstup do hotelového 3500 m² Spa a sauny: vnitřní a venkovní bazén, 2 termální bazény, 20 m sportovní bazén, dětské brouzdaliště, 2 finské sauny, solná jeskyně, herbárium, frigidárium, tepidárium, infrasauna, relaxační místnost.
* účast na sportovních programech denně (aqua fitness, apod.)
* župan na pokoji
* připojení k internetu zdarma pro všechny hotelové hosty (při použití vlastního notebooku).
* parkování
SLEVA 25% na green fee golfového clubu a od pondělí do středy je golf zcela zdarma

Pokoje : 1 a 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky COMFORT VIEW a rodinné pokoje (propojené dva 2-lůžkové pokoje), vana nebo Spr.+WC, SAT/TV, rádio, minibar, připojení k internetu, fén. (pozn. rodinné pokoje a pokoje s výhledem na golfové hřiště GOLF VIEW na dotaz) Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ.

Hostům je k dispozici 207 dvoulůžkových pokojů ve stylu Klasik, Retro a Chili, v rámci toho je 15 apartmánů a dva pokoje pro pohybově omezené hosty. Pokoje jsou vybaveny připojením k internetu (pro hosty využívající laptopy je k dispozici širokopásmové připojení), individuálně regulovanou klimatizací, kabelovou televizí, zabudovaným rádiem, minibarem, trezorem, fénem, koupacím pláštěm.

Exkluzivní wellness a spa centrum hotelu poskytuje služby širokého rozsahu na ploše 3500 metrů čtverečných, je ideálním místem pro ty, co touží po nabití energií, protože nabízí více jak 80 druhů tradičních, exotických a léčebných procedur. Jeden vyhřívaný externí bazén a 5 interiérových bazénů (bazén s atrakcemi, 20 metrový sportovní bazén, dětský bazén, dva bazény s termální vodou) dále ojedinělý svět saun (dvě finské sauny, turecké parní lázně, solná komora, herbárium, tepidárium, frigidárium, infračervená sauna, světelná a zvuková terapie) a salon krásy (kadeřnictví, kosmetika, solárium) nabízí možnost pro hýčkání a osvěžení.

hotel Greenfield Golf Maďarsko - wellness

Hosté mají slevu při využívání 18 jamkového golfového hřiště s mezinárodním hodnocením 72 par „championship“ Greenfield Golf & Country Club“. Denní sportovní program bezplatně (aqua fitness, aerobic, stretching, kickbox aerobic, cviky pro zlepšení držení těla, tělocvik po nápravu páteře, poklus a pěší chůze). Hosté mají zajištěno příjemné trávení volného času.

O zabavení nejmladších návštěvníků ve volném čase je postaráno na hřišti, v hracím pokoji a v dětském bazénu.

Pro děti: dětský bazén, dětská herna a dětské hřiště

Neváhejte a nechte hýčkat na pár dnů svou rodinu v hotelu oceněném značkou kvality!

hotel Greenfield Golf Maďarsko - wellness