Hotel Palace Hevíz

4**** PALACE HOTEL HEVÍZ Lázně Hevíz

hotel Hevíz

hotel za top cenu blízko léčivého jezera v Hevízu 

4 noci s polopenzí formou bufetu a 1 nápoj (pro každého) k večeři ZDARMA pro 2 osoby již od 340 EUR za pokoj v podkroví v roce 2024

Nejvýhodnější cenu pro vaši rodinu zašleme na vyžádání.

p1 p4p5p2p3p6

Nejlepší ceny platí pouze při závazné rezervaci do konce dubna 2016 ! Od 1.5. se ceny zvyšují o 30 EUR za 4 noci a pokoj , pokud není vyhlášena cenová akce.

Za malý příplatek jsou na přistýlkách možné také dospělé osoby místo dětí, maximální obsazenost pokojů jsou 4 osoby. Na místě se doplácí lázeňská taxa cca 1,7 EUR na osobu, parkování na ulici zdarma.

Hosté nad 50 let s sebou můžou zdarma vzít i svého domácího mazlíčka!

Wellness v ceně: zážitkový krytý bazén, sauna, Whirlpool, Fitness, minerálka a ovoce u bazénu.
Více info: www.palacehotelheviz.hu

Čtyřhvězdičkový Palace Hotel Hévíz s centrální polohou se nachází přímo na promenádě městečka Hevíz, od jezera s termální vodou jen ve vzdálenosti 200 metrů.

Hotel má velmi elegantním prostředí, které disponuje službami wellness, vlastním úsekem léčebných procedur, restaurací s příjemnou atmosférou a kavárnou očekává hosty toužící po relaxaci a odpočinku.

Palace Hotel nabízí 165 prostorných, klimatizovaných pokojů a apartmánů, z nichž většina má i balkón. V každém pokoji a apartmánu se nachází francouzská postel nebo dvě samostatné postele, stůl se židlemi, regulovatelná klimatizace, koupelna se sprchou, koupací plášť, fén na vlasy, televize, minibar. V obývacím pokoji u apartmánů je rozkládací pohovka, která tak činí pobyt více pohodlným a mohou zde bydlet další 2 dospělé osoby.

Hosté hotelu využívají dobře vybavené fitness bezplatně. Zážitkové lázně, perlivé lázně a sauna jsou všechno vynikající místa na odpočinek a osvěžení. Na koupališti se podávají osvěžující ovocné šťávy, minerálky a čerstvé ovoce v baru, v období letních měsíců je k dispozici i terasa na slunění. Ostatní do ceny zahrnuté služby: bezplatné využívání připojení k internetu, WiFi v hale a internetový koutek v kavárně.

Pro děti: dětská místnost na hraní a dětská postýlka zdarma

Podle požadavků je možné využívat klasické a alternativní masáže, beauty procedury v širokém výběru. Mezi léčebnými službami hotelu dozorovaného odbornými lékaři jsou zařazeny různé procedury zaměřené na odstranění onemocnění pohybového ústrojí, případně jejich zmírnění: léčivé masáže, ultrazvukové ošetření, elektroterapie, magnetoterapie, bahenní zábaly a jiné, lze doplatit na místě.

Hévíz je nejvýznamnější lázeňské středisko Maďarska. Za svou slávu může děkovat termálnímu jezeru, které je ve světě jedinečné.

Léčivé jezero s rašelinovým dnem zabírá plochu 4,4 ha a je největším teplovodním jezerem na světě. Je obklopeno ochranným lesem o rozloze 50 ha. Voda je ohřívána geotermální energií. Teplota vody dosahuje v létě 30-35 °C, a ani v zimě neklesá pod 22 °C. Léčivá voda má blahodárné účinky při potížích pohybového aparátu , na gynekologické potíže a revma. Léčivé účinky vody, která byla objevena před mnohými tisíciletími, byla známá již v římských dobách.

Malé děti se koupat v termálních lázních nesmí!