hotel Breza,Therme Olimia

Therme Olimia

Komfortní 4* hotel Breza přímo propojený s lázněmi a akvaparkem
Slovinsko, Podčetrtek, cca 640 km z Prahy

Therme Olimiao

léto 2023

7 nocí s bohatou bufetovou polopenzí a neomezeným vstupem do propojených lázní a akvaparku  od 1060  EUR pro 2 osoby a 1 dítě do 4,99 let

V  nabídce je zdarma také vstup do pěkného akvaparku nedaleko hotelu – Aqualuna ( vyjma části Fun ) 

Výborné pro děti  a výborně hodnocený hotel našimi klienty.

starší děti od 200 EUR za 7 nocí s polopenzí 

Možno rezervovat po celý rok, aktuální nejlepší cenu pro vaši rodinu rádi zašleme.

www.terme-olimia.com

4* hotel Breza je moderní a designově vybavený hotel nedaleko hranic s Chorvatskem. Ubytování je ve dvoulůžkových pokojích vybavených TV LCD, telefonem, minibarem a koupelnou se sprchou, WC a fénem, přibližně polovina pokojů s balkonem. Všem dospělým hostům jsou k dispozici také ručníky a župan po celou dobu pobytu.

Wellness resort Laško

Wellness centrum Termalija s vodními plochami o rozloze cca 2200 m2 je největší atrakcí Terme Olimia. Nachází se přímo u hotelu Breza, se kterým je propojeno podzemní chodbou. Nabízí 10 různých saun na dvou podlažích, venkovní a vnitřní bazény, whirlpool,  nudistické terasy, vodopády, perličkové koupele, masážní centra, fitness studio, solárium, dětský koutek. Najdete zde i restauraci. Wellness centrum Termalija je otevřeno po celý rok.

Ve vzdálenosti asi 700 m od hotelu se nachází Termální park Aqualuna, který poskytuje zábavu pro celou rodinu na 3000 m2 vodní plochy. Najdete zde řadu bazénů s termální vodou, tobogány, nejrůznější skluzavky, bazén s umělými vlnami, zábavní program pro děti, vodní a taneční plochy nebo denní a noční bar. Otevřeno je od 1.5. do 30.9. Restaurace k dispozici.

 

Therme Olimia

Therme Olimia

Therme Olimia