Štýrsko all inclusive, 4* Ferienalm

Oblíbený 4* hotel Ferienalm, Schladming, Štýrsko

červenec a srpen 2023

 7 nocí s plnou penzí pro 2 osoby a 2 děti do 5.99 od 1420 EUR v apartmá ( 3 místnosti ) 

2+1 dítě do 5.99 let za 1220 EUR a pokoj 

Schladming-Dachstein-Sommercard v ceně pobytu , včetně drahé lanovky na ledovec !

starší děti ( od 170 EUR na 7 nocí )   – prosíme dotazem 

al1 al10 al11 al12al2 al13 al14  al4 al5 al6 al7 al8 al9

http://www.ferienalm.at/

Objekt: Hotel Ferienalm Schladming

Místo: Schladming

Kategorie: 4.0

dobře vybavený rekreační komplex … velkorysé obytné jednotky …

Tato nabídka platí pro období cesty od 1.6.2019 do 21.9.2019: 

Poloha: na jižním svahu nad Schladmingem. Centrum je asi 800 m. Planai lanovka jako vstup do turistické ráje je asi 1 km

Vybavení: Hotel má 55 pokojů a apartmánů, lobby, snídaně a jídelna, sluneční / kavárna terasa, umělec studio a umělecké studio (malování lekce s profesionálními instruktory GEG. Poplatek za poplatek), výtah, Wi-Fi v celém domě.

Ubytování: pěkně vybavené sprchou, WC, kabelovou TV, WLAN v ceně. dvoulůžkový pokoj(2A): renovovaný, cca 20m2, s kosmetickým zrcadlem, balkonem nebo terasou s panoramatickým výhledem. Studio (2B / 3B): asi 28 metrů čtverečních, s posezením, předsíň s šatnou, obývací pokoj / ložnice s manželskou postelí a přistýlkou, samostatné WC, terasa v úrovni terénu v přízemí. Rodinný pokoj (3-pokojový) (2C / 3C / 4C) : cca 65 qm, byt s předsíní a šatnou, přízemí obývací pokoj s posezením, WC zvlášť. Nahoře, přístupné prostřednictvím otevřené galerie, dvoulůžkové a dvoulůžkové ložnice se dvěma samostatnými koupelnami se sprchou, WC, balkonem s panoramatickým výhledem na Schladming a Planai. 1 dětská postýlka: do 2 let pouze v typu 2C / 3C / 4C včetně rezervace.

Jídlo a pití: Plná penze:Bohatá snídaně formou bufetu, občerstvení 12-13 hodin (bez obědových krabiček), ve večerních hodinách 4-chodové menu včetně salátového bufetu. Farmhouse bufet jednou týdně, káva, čaj a koláče z bufetu odpoledne od 15:00 do 16:00. Stravování začíná v den příjezdu s večeří a končí snídaní v den odjezdu.

Sport / Aktivity: Stolní tenis, půjčovna nordických chůzí, 3 x týdně vedené túry. Příplatek: malování lekce s profesionálními instruktory v umělcově ateliéru a ateliéru

zahrnuje: Celodenní kávu a různé čaje z nápojového stanice od 18 do 20 hod 1,2 litru piva nebo 1,4 litru vína (červené / bílé víno), nebo 0,3 litru Nealkoholický nápoj nebo minerální voda. Schladming-Dachstein Summer Cardpo celou dobu pobytu s více než 100 volných atrakcí pro volný čas, jako je 1 x za pobyt Dachstein lanovky na ledovec, 1 x denně různé lanovek a placené silnice, využívající veřejnou dopravu, vstup do jednotlivých jezer, venkovních a vnitřních bazénů a muzeí, využití minigolfu a jámy Zařízení Pat, vstup do 2 zábavních parků a rokle Wörschachklamm.

Rodiny: houpačka, trampolína, stolní tenis, pronájem vysokých židlí a dětských postýlek. Program Rodina Joker v ceně: denní vstup do „Hopsiland“, 1x týdně: Návštěva Divokého západu „Seiterhof“ dětské párty, degustátor lezení, rodinné dobrodružství Hike, dětský ateliér, lukostřelba pro děti, farma návštěva, návštěva trpasličí lesa a Kindertischlerlei.

Pes: přibližně € 12, – / den

Info: Kategorie zemí: 4 hvězdičky Parkování: . Vč platí se na místě: Místní daň příchod / minimální délka pobytu: středa, Sa./3 noci