Reference a poděkování

Vážení zákazníci, rádi bychom vám tímto poděkovali za stálou přízeň a šíření dobrého jména, právě díky vám nepotřebujeme žádnou reklamu ani sociální sítě.

Dovolujeme si poděkovat alespoň několika z těch, kteří s námi již mnoho let věrně cestují se svými přáteli a i novým zákazníkům – majitelům a ředitelům firem, kteří nám dali důvěru při zajištění luxusní dovolené na míru .

U těchto zákazníků si můžete naše služby ověřit.

Naše poděkování patří především všem báječným ženám a mužům z firmy Bohemia Sekt s ředitelem Ondřejem Beránkem , kteří nás podpořili v začátcích : http://www.bohemiasekt.cz/

Václavu Hrbkovi, majiteli firmy ALPINE PRO  : https://www.alpinepro.cz

Miroslavu Jakubcovi , firma Climax : https://www.climax.cz/

Tomáši Duffkovi, firma Henkel : www.henkel.com

Radku Bittnerovi a Ondřeji Šulcovi, firma Stools : http://www.stools.cz/

Vladimíru Burešovi, firma Faramugo : https://www.faramugo.cz/

Ireně Marešová, firma Máslové trubičky : http://www.maslovetrubicky.cz/

Rudolfu Lazebníkovi, firma Renoplast:  https://www.renoplast.cz/

Inspirativnímu člověku Adamu Lodkovi : https://duchovni-zivot.estranky.cz/

Stanislawu Gorovi , bývalému prezidentovi Charity Praha : www.charita.praha.cz

ředitelce obchodní akademie v Praze Mileně Remešové, http://www.oaholesovice.cz/

Rudolfu Konečnému z Třebíče a jeho partě přátel  – http://www.konecnyrudolf.cz/

Také bychom rádi poděkovali zástupcům rodin z celé ČR –  ženám s velkým srdcem Jarce a Lence Janutkové a celé rodině Janutkových z Prachatic, pěstounské rodině paní Jindřišky Tokárové, paní Ivaně Sojkové, Vladimíru Skalovi , Marku Dostálovi, manželům Ivaně a Milanovi Babinským z Karlových Varů , paní Idě Ujházy, Radoslavu Moravcovi,rodinám Červených z Poličky, Marcele Nygrýnové z Ohrobce, rodině Lachmanovi z Dobříše, rodině Václavy  Bábíčkové z Prahy, rodině Zdeňka Šulky, Aleši Jeřábkovi z Rádla, Silvii Volné z Valašškého Meziříčí, Monice Kohlové z Bezděkova nad Metují, Ing. Blance Rittigové z Poříčí, Pavlu Novotnému ,Zitě Drsové z Tábora , Magdaleně Zdražilové z Dobronína, Pavlu Martínkovi z Jaroměře, Kateřině Formánkové z Hradce Králové,MUDr. Janě Andrlíkové, A. Krejzlíkové z Velkého Týnce, Jiřímu Štětkovi z České Vsi, Monice Kratochvílové z Bystřice, Ing. Jaroslavu Paděrovi,  Martinu Suchánkovi z Všestar, Pavlu Rožboudovi z Včelné , Ivaně Štufkové z Mirošova , Janě Kocyanové z Luhačovic , Petru Sacherovi z Březové, Ing. Renatě Brumerčíkové,rodinám Poustkovi, Morávkovi a Machuldovi z Lysé nad Labem, rodině Pospíšilovi a Mochánovi z Dobříše, rodině Bílkovi z Prahy 4 , Václavu Valíčkovi ze Strakonic, Renatě Muškové z Krumlova, Bohuslavu Příhodovi z Prahy , Petře Musilové z Jihlavy, Radce Varcholové z Ústí nad Labem, rodinám Fojtů a Machů z Újezdu, Luboru Soukalovi z Brna, Lucii Říhové, Jakubovi Laresovi, rodině Radislava Nedomi z Prahy a  všem ostatním báječným zákazníkům.