Korutany all inclusive

Rodinná letní dovolená u teplého jezera v Korutanech se službami all inclusive !

Oblíbený 3* + Sonnenresort Maltschacher See přímo u jezera s vlastní pláží

červenec a srpen 2024 – bude brzy nový ceník

7 nocí s all inclusive pro 2 osoby a  2 děti do 6,99 již za 1460 EUR  v dvoupokojovém apartmánu 

studio na 7 nocí s AI pro 2+1 dítě do 6.99 let  od 1084 EUR

Upozornění : jedná se o větší  prázdninový areál, platí se zde především za skvělou lokalitu u teplých korutanských jezer, kde je počasí mnohem příznivější , než v dalších částech Rakouska, na jídlo se dochází do hlavní budovy.

V Korutanech rádi nabídneme další hotely, je ale třeba počítat s vyšší částkou za tuto atraktivní oblast jezer skvělých ke koupání .

Ostatní termíny a příplatky za starší děti – prosíme dotazem , nejlepší cenu nabídneme na vyžádání.

mal9 mal10 mal8 mal3

Korutany velmi doporučujeme pro milovníky koupání, je to prakticky jediná a nejteplejší oblast Rakouska, kde mají jezera vodu teplou až na 27 -28 °C , jezera jsou čistá s velmi pěknými plážemi a veškerou infrastrukturou pro trávení ničím nerušené dovolené .Navíc jste obklopeni krásnou přírodou s horami a je zde velké množství výletních cílů .

mal5mal4

Stravování:

all inclusive ( případně bez stravy ) 

bohatá snídaně formou bufetu 7:30-10:00 h. Malý polední bufet 12:00-14:00 h. Odpoledne káva a zákusky, večeře formou bufetu. 10:00-22:00 h. nápoje v restauraci Berghaus jako např.: pivo, stolní víno, limonády, džusy, minerální voda. Služby restaurace u jezera a baru nejsou zahrnuty v all inclusive.

Objekt: Sonnenresort Maltschacher See

Místo: Feldkirchen

Kategorie: 3.0

přímo na Maltschacher See … relaxace … rodinná dovolená …

Poloha: krásné a idylické na Maltschacher See s výhledem na národní park Nockberge. Pörtschach am Wörthersee zhruba 13 km, Klagenfurt asi 20 km a Villach asi 25 km daleko. Více než 50 km turistických stezek a asi 30 km cyklostezek v okolí.

Vybavení: velmi prostorné rekreační středisko (43 ha) s 274 apartmány rozložené na 22 domů. Ideální pro rodiny s různorodým programem. Hlavní budova s ​​recepcí (WLAN), restaurace s nekuřáckou plochou a nově přestavěným bufetovým areálem, jezero à la carte-Stüberl se sluneční terasou a koktejlovým barem. Knihovnu. Krásná pláž s velkým hřištěm a trávníkem.

ubytování v rodinném domě:Všechny nekuřácké apartmány jsou komfortně zařízené se sprchou, toaletou, satelitní TV, plně vybaveným kuchyňským koutem, posezením, balkonem nebo terasou 1-pokojové studio (A2C): cca 29 m2, pro 2 dospělé a max. 1 dítě nebo (F3G): pro 1-3 osoby, s obývacím pokojem / ložnicí s rozkládací pohovkou a výsuvnou manželskou postelí 2-pokojový apartmán (A2E): cca 50m2 pro 2 dospělé a max. 3 děti nebo (F5H): pro 1-5 osob s obývacím pokojem / ložnicí s 2 rozkládacími pohovkami, 1 samostatnou ložnicí 2-pokojový apartmán (A2D): cca 40 m2, pro 2 dospělé a max. 2 děti nebo (F4J): pro 1-4 osoby, jako typ A2E, trochu pohodlnější rodinný apartmán(A3F): cca 84 qm, pro 3 dospělé a max. 4 děti nebo (F7L): pro 1-7 osob, světlé prostorné a moderní navržený byt s 2 dvoulůžkové ložnice, 1 obývací pokoj s 2 rozkládacími lůžky hospodářství pokoj (A2S): umístění a vybavení jsou ponechány na hoteliér 1 dětská postýlka: do 2 let vč. , na vyžádání. Max. Počet osob nesmí být překročen.

Jídlo a pití: Hotel: All Inclusive. Apartmán: Bez stravy. 

All Inclusive: Hotel:Bohatá snídaně formou bufetu (7: 30-10 hodin), malý oběd formou bufetu (12-13 hodin), odpolední káva a. Cukr (15-16: 30 hodiny), ve večerních hodinách bohatý a pestrý bufet. Od 10:00 do 22:00 v restauraci Berghaus pivo, stolní víno, soda, ovocné šťávy a minerální voda. 2 jídlo v plně rezervovaném hotelu. See-Stüberl a koktejlový bar jsou vyloučeny ze služeb All Inclusive.

Zábava: Animace u. Program aktivit pro celou rodinu, večerní akce v červenci u. V srpnu.

Sport / Aktivity: Plážový volejbal, tenis, stolní tenis, půjčovna vodních sportů a kurzy degustace (plachtění, surfování, pěší výcvik), minigolf. Za poplatek: rybolov, bowling, vodní sporty.

wellness:Krytý bazén (12 x 6 m) s dětským bazénem, sauna (na objednávku)

rodiny: dětské hřiště a pískoviště, dětské Planschzone na pláži, dětský bazén v krytém bazénu, pro celou rodinu v „slunce Wolfi Dětský klub“ v 150 m² Kinderlandu pro děti od 4 let (v preseason 5 dnů 40 hodin / týden, v derHauptsaison šest dní mt 48 hodin / týden), dětské knihy a hry půjčit, Kinderaustattung dostupnosti, jako jsou vysoké židle a vanička

psa: € 10, – za registraci psa Není povoleno v restauraci a wellness centru

Info: Kategorie: 3 hvězdičky Parkování: Parkování v ceně dle dostupnosti V ceně pronájmu: App.Elektřina, voda, plyn, topení, závěrečný úklid, záloha, všechny daně. Prádelna Platba na místě: Turistická daň Příjezd Minimální délka pobytu: 2 noci za den; od 30.6.-24.8. denní / 3 noci

mal1mal2mal12

Sport/aktivity:

plážový volejbal, tenis, stolní tenis. Za poplatek: rybaření, minigolf, kuželky, půjčovna kol (dle dostupnosti).

mal7mal6

Wellness:

krytý bazén (12 x 6 m) s integrovaným dětským bazénem. Sauna (nutná rezervace v hotelu).

mal11

Zábava:

animační program pro celou rodinu (6x týdně v hlavní sezóně, jinak 5x týdně). V červenci a srpnu večerní program.

mal13

Info: parkování: parkoviště (dle dostupnosti) v ceně.
Domácí zvíře: cca 38 €/pobyt..

Doporučujeme nákup Korutanské karty !

Korutanská karta – Kärnten Card

Umožňuje zdarma využívat více jak 100 atrakcí, lákadel a služeb v celých Korutanech, např. plavbu lodí, lanovky, muzea, ZOO a přírodní rezervace, aquaparky, zábavní parky, vyhlídkové trasy aj. Zároveň získáte i slevu u více jak 60 bonusových partnerů a zhruba 50% slevu na autobus a vlak.
Kartu je možno zakoupit ve všech korutanských turistických centrech. Mnoho ubytovacích zařízení nabízí tuto kartu svým hostům zdarma po celou dobu pobytu.
Děti do 6 let a 3. dítě obdrží kartu zdarma.
www.kaerntencard.at